Czech English German Russian

Služby architekta

Máte jasnou představu o své nové kuchyni? Můžete rovnou navštívit naší novou prodejnu na vestavěné skříně v Seifertově ulici 85 v Praze 3, kde Vám na počkání připravíme návrh Vaší nové kuchyně na míru a její 3D vizualizaci. Základní 3D návrhy skříní a kuchyní jsou v ceně. Práce profesionálního architekta je službou placenou samostatně.

Pokud rádi vyslechnete rady odborníka, protože chcete docílit dokonale navržené kuchyně na míru, která skvěle zapadne do Vašeho interiéru a bude splňovat veškeré technické parametry, doporučujeme Vám službu bytového architekta.

Architekt Vám poradí s výběrem stylu a barevného provedení kuchyně na míru a navrhne vhodné uspořádání jednotlivých prvků kuchyňské linky. V případě začlenění kuchyně na míru do obývacího pokoje navrhne řešení, které bude maximálně vyhovující pro všechny členy Vaší rodiny. V takových případech je poradenství architekta neocenitelné.


Kuchyně na míru od architekta

Bytový architekt Vám odborně poradí, kolik prostoru je nutné pro kuchyň na míru vyčlenit. Dále doporučí barevné provedení kuchyně na míru a vhodné typy materiálů s ohledem na ostatní zařízení Vašeho bytu. Architekt také navrhne rozmístění jednotlivých zón kuchyňské linky tak, aby byla kuchyně funkční a dobře sloužila svým majitelům při každodenním vaření.

Ani estetická stránka kuchyně na míru není upozaďována. Skoro každým rokem trh zaplavují nové materiály a jejich barevná provedení a novinek v této oblasti stále přibývá. Díky tomu je možné vzhledově přizpůsobit kuchyň na míru jejímu okolnímu prostředí.

A kdo jiný se v tom vyzná lépe než bytový architekt?

Kuchyně na míru od architekta

Vyjádření našich klientů

Kontaktujte nás, zastavte se...

STEN spol. s r.o.

: 261 58 868
DIČ: CZ261 58 868
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, v oddíle C, vložce č. 75507.

Vzorková prodejna

Seifertova 85
130 00 Praha 3
222 541 223
739 126 464
info@sten-skrine.cz Domluvte si prosím schůzku předem, abychom se Vám mohli věnovat na 100%.

Otevírací doba

Po: 10.00 - 19.00
Út - Čt: 10.00 - 18.00
: 10.00 - 17.00
V době od 13.00 - 13.30 jsou naši pracovníci na obědové pauze.