Czech English German Russian

Služby architekta

Pokud máte jasno ve věci úložných prostor v novém bytě, rodinném domku nebo v dosavadním místě bydlení, můžete rovnou navštívit naší novou prodejnu na vestavěné skříně na míru v Praze 3, Seifertova 85. Tam Vám většinou na počkání připravíme projekt vestavěné skříně a její 3D vizualizaci.

Jestliže Vaší ambicí je volně stojící skříň na míru či vestavěná skříň ve výklenku, jejíž úlohou je upoutat pozornost a zároveň mít i téměř exaktně uspořádaný interiér, ve kterém každá věc bude mít své stálé místo, doporučujeme Vám službu bytového architekta. Základní 3D návrhy skříní a kuchyní jsou v ceně. Práce profesionálního architekta je službou placenou samostatně.

Architekt Vám pomůže nejen s volbou typu vestavěné skříně na míru a jejího barevného provedení. Poradí Vám také, kde ve Vašem bytě tuto skříň umístit. Pokud ve větších domech či bytech není vyhrazená místnost na šatnu, může dojít k problému umístění vestavěné skříně na míru v obytném prostoru. Ne vždy se totiž stavbařům podaří vyčlenit dostatek výklenků pro vestavěné skříně. V tomto případě poradenství architekta je neocenitelné.


Vestavěné skříně na míru od architekta

Bytový architekt odborně poradí, jak velkou vestavěnou skříň je vhodné postavit v místnosti řešené jako ložnice, obývací pokoj nebo v ostatních částech obydlí. Posuvné dveře dávají úložným prostorům zcela novou tvář, proto by se jejich funkce neměla podceňovat.

Skoro každým rokem trh zaplavují nové materiály pro vestavěné skříně na míru a výplně pro posuvné i otočné dveře, které pomalu, ale jistě, začínají připomínat umělecká díla. Novinek v této oblasti stále přibývá.

A kdo jiný se v tom vyzná lépe než bytový architekt?

Návrh vestavěné skříně od architekta

Vyjádření našich klientů

Kontaktujte nás, zastavte se...

STEN spol. s r.o.

: 261 58 868
DIČ: CZ261 58 868
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, v oddíle C, vložce č. 75507.

Vzorková prodejna

Seifertova 85
130 00 Praha 3
222 541 223
739 126 464
info@sten-skrine.cz Domluvte si prosím schůzku předem, abychom se Vám mohli věnovat na 100%.

Otevírací doba

Po: 10.00 - 19.00
Út - Čt: 10.00 - 18.00
: 10.00 - 17.00
V době od 13.00 - 13.30 jsou naši pracovníci na obědové pauze.